Boys' Swimming and Diving Schedules

Date Matchup Location Time/Result
December 8, 2018 Eagle Pentatholon Fargo Davies 10:00am
December 8, 2018 Eagle Pentathlon Fargo Davies 10:00am
December 8, 2018 Williston Sprint Meet Williston Area Recreation Center 12:00pm
December 8, 2018 Williston Sprint Meet Williston Area Recreation Center 12:00pm
December 8, 2018 Williston Sprint Invite Williston Area Recreation Center 12:00pm
December 8, 2018 Eagle Pentathlon Fargo Davies 7:00pm
December 13, 2018 Minot Dual Magic City Campus Pool 5:00pm
December 13, 2018 Jamestown Duals Jamestown High School 5:00pm
December 14, 2018 South at Bismarck Bismarck Aquatic Center 5:00pm
December 14, 2018 Williston@Century Bismarck Aquatics Center 5:00pm
December 14, 2018 Fargo Davies @ GF KnightRiders Grand Forks Central 5:30pm
December 15, 2018 Spartan Pentatholon Fargo North High School 10:00am
December 15, 2018 Bismarck-Legacy Invite Bismarck Aquatic Center 11:00am
December 18, 2018 Sheyenne & Wahpeton at South Fargo South High School 6:00pm
December 20, 2018 Minot vs Mandan Dual Mandan Aquatics Center 5:00pm
December 20, 2018 Jamestown Duals Jamestown High School 5:00pm
December 20, 2018 Century@Jamestown Jamestown High School 5:00pm
December 20, 2018 WFHS vs GF Hulbert Aquatic Center 6:00pm
December 20, 2018 North/Sheyenne Dual Fargo North High School 6:00pm
December 21, 2018 Dickinson Dual West River Community Center 5:00pm
December 21, 2018 Moorhead Dual Moorhead High School 6:00pm
December 29, 2018 Mandan Pentathon Mandan Aquatics Center 10:00am
December 29, 2018 Mandan Pentathlon Mandan Aquatics Center 10:00am
January 3, 2019 Thief River Falls @ GF KnightRiders Grand Forks Central 5:30pm
January 4, 2019 Dickinson Meet West River Community Center 4:00pm
January 4, 2019 Dickinson Duals West River Community Center 5:00pm
January 4, 2019 Century@Fargo North Fargo North High School 5:00pm
January 4, 2019 Bismark High School @ Davies Davies High School 5:00pm
January 4, 2019 Fargo Davies Dual Fargo Davies 5:00pm
January 4, 2019 Mandan at South Fargo South High School 5:30pm
January 5, 2019 Williston Invite Williston Area Recreation Center 10:00am
January 5, 2019 Border Battle Hulbert Aquatic Center 11:00am
January 5, 2019 Williston Invitational Williston Area Recreation Center 11:00am
January 5, 2019 Williston Invite Williston Area Recreation Center 11:00am
January 5, 2019 Williston Invite Williston Area Recreation Center 12:00pm
January 5, 2019 Manley Invite Fargo Davies 10:30pm
January 8, 2019 GF KnightRiders @ WF Sheyenne Hulbert Aquatic Center 5:00pm
January 10, 2019 Dickinson Dual Bismarck Aquatic Center 5:00pm
January 10, 2019 Davies at South Fargo South High School 5:30pm
January 11, 2019 Bemidji Invitational Bemidji High School 5:00pm
January 11, 2019 Sheyenne Dual Hulbert Aquatic Center 6:00pm
January 11, 2019 Minot @ Williston Dual Williston Area Recreation Center 6:30pm
January 12, 2019 Mandan Dual Bismarck Aquatic Center 11:00am
January 12, 2019 Bismarck, Legacy, Madan, Century Duals Bismarck Aquatic Center 11:00am
January 15, 2019 Dickinson Dual West River Community Center 4:00pm
January 15, 2019 Jamestown Duals Jamestown High School 5:00pm
January 15, 2019 Davies @ Jamestown Davies High School 5:00pm
January 15, 2019 South at Moorhead Moorhead High School 6:00pm
January 17, 2019 Moorhead @ Davies Davies High School 6:00pm
January 18, 2019 Minot Duals Minot High School 4:30pm

Showing 1-50 out of 92